Steun ons en help Nederland vooruit

Eregalerij

Al sinds 1970 maakt D66 deel uit van de Haagse gemeenteraad. Door de jaren heen hebben de raadsleden zich ingezet om de sociaal-liberale standpunten uit te dragen in de stad. De fractie heeft daarom een eregalerij gemaakt van de raadsleden die D66 hebben vertegenwoordigd.

De fractie door de jaren heen:

1970-1974: (3 zetels)

  • Pieter van Baarsel
  • Hanneke Gelderblom
  • Henri Dorpema (tot 4-7-1972 en van 4-3-1974 tot 3-9-1974)
  • Hendrik Gerard van Driel (van 24-7-1972 tot 4-3-1974)

1974-1978: (0 zetels)

1978-1982: (3 zetels)

  • Hanneke Gelderblom
  • René Vlaanderen
  • Mischa Wladimiroff

1982-1986: (2 zetels)

  • Hanneke Gelderblom
  • René Vlaanderen

1986-1990: (2 zetels)

  • René Vlaanderen
  • Cathrien van Herwaarden

1990-1994: (7 zetels)

  • René Vlaanderen
  • Cathrien van Herwaarden (tot 21-4-1992)
  • Karin de Graaf
  • Corrie Hoekstra (vanaf 23-4-1992 tot 11-4-1994)
  • Anja Overhoff
  • Hennie Pieters
  • Bert van Swoll
  • Jan-Ewout van der Putten

1994-1998: (7 zetels)

  • Karin de Graaf
  • Anja Overhoff
  • Han Polman
  • Jan-Ewout van der Putten
  • Albert van der Zalm
  • Robert van Lente
  • Hennie Pieters

1998-2002: (3 zetels)

  • Han Polman (tot 6-7-2000)
  • Arthur van Buitenen (vanaf 6-7-2000 tot 13-3-2002)
  • Albert van der Zalm
  • Robert van Lente

2002-2006: (3 zetels)

  • Jan Brink (vanaf 7-4-2005)
  • Marjolein de Jong
  • Albert van der Zalm
  • Robert van Lente (tot 7-4-2005)

2006-2010: (2 zetels)

  • Marjolein de Jong
  • Jan Brink (tot 6-11-2008)
  • Rachid Guernaoui (vanaf 6-11-2008)

2010-2014: (6 zetels)

  • Marjolein de Jong (tot 27-5-2010)
  • Rachid Guernaoui
  • Tobias Dander
  • Joost Sneller
  • Kim Waanders
  • Martijn Bordewijk
  • Irene van Geest (vanaf 27-5-2010)

2014-2018: (8 zetels)

  • Ingrid van Engelshoven (tot 26-6-2014)
  • Tobias Dander (tot 03-03-2016)
  • Mehmet Eser
  • Birgül Özmen
  • Kim Waanders
  • Robert van Asten
  • Rachid Guernaoui (tot 16-02-2017 tot 16-2-2017)
  • Marjolein de Jong (tot 21-5-2015)
  • Hanneke van der Werf (vanaf 15-4-2014)
  • Daniël Scheper (5-6-2014 tot 28-8-2014 en vanaf 3-3-2016)
  • Anne Toeters (vanaf 21-5-2015)

Wethouders

  • René Vlaanderen (vanaf 29-4-1986 tot 21-5-1992)
  • Jan-Ewout van der Putten (vanaf 21-5-1992 tot 04-03-1998)
  • Marjolein de Jong (vanaf 27-5-2010 tot 26-6-2014)
  • Ingrid van Engelshoven (vanaf 27-5-2010 tot 16-02-2017)
  • Tom de Bruijn (vanaf 26-6-2014 tot heden)
  • Saskia Bruines (Vanaf 16-02-2017 tot heden)

Jet de Bussy Penning

  • Stijn Verbeek
  • Bettie Groen

Laatst gewijzigd op 16 oktober 2017